Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
5 postów 30 komentarzy

Bugi

mnf - Bugi.

Przerwy techniczne na NE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W ostatnich dniach nastąpiły utrudnienia w korzystaniu z NE.

Witam,

w ostatnich dniach nastąpiły problemy w korzystaniu z Nowego Ekranu, za co serdecznie przepraszamy, ale zbiegło się kilka rzeczy w jednej chwili więc skutki niestety były bardzo odczuwalne.

Wystąpiły problemy z aplikacją i serwerem jak i rozpoczęliśmy migrację na nowy serwer w USA.

A to niestety trwa. Tak jak i rozpropagowanie się po świecie tzw. DNS-ów. Dodatkową sprawą jest optymalizacja nowego serwera do zwiększającego się ruchu na Nowym Ekranie. W związku z tym mogą występować jeszcze przez kilka dni, niekiedy pewne problemy.
Musieliliśmy zmienić trochę konfigurację serwera i napewno zauważalną rzeczą będzie to, że komentarze będą pojawiać się z pewnym opóźnieniem. Prace dostosowawcze będą jeszcze trochę trwały.

Za co serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

ZMIANA: Przy całym rozgardiaszu umknęła wszystkim jedna zmiana funkcjonalności Nowego Ekranu myślę, że bardzo fajna i potrzebna związana z bardzo ważnymi osobami z Komentatorami, którzy nie założyli bloga na Nowym Ekranie, ale którzy zdecydowali się brać udział w dyskusjach często równie fascynujących jak notki pod którymi te komentarze są umieszczane. Dalej Oni się rozróżniają kolorystycznie nick osoby jest na szaro, ale jest to nick aktywny. Klikając na niego dostajemy listę z komentarzami tej osoby. Można w ten sposób szybko podejrzeć inne komentarze tej osoby, jak i komentatorzy mogą szybko rzucić okiem w jakich dyskusjach ostatnio brali udział i do nich wrócić.

Wszelkie ew. problemy techniczne związane z jakimiś funkcjonalnościami prosimy zgłaszać na pocztę wew. w Nowym Ekranie lub na konto mailowe: helpdesk@nowyekran.net

Pozdrawiam serdecznie.

Mariovan.

KOMENTARZE

 • dało się zauważyć
  Ale widać propagacja po DNS-ach poszła w standardowym czasie.
  Wszystkiego najlepszego dla zespołu NE.
 • Jako szary przedstawiciel tego gatunku.
  Bardzo dziękuję w imieniu partii i rządu.
  Pozdrawiam przedstawicieli klasy pracującej dla mas
  miast i wsi.
 • :-)
  Dzięki za info :-)
 • //komentarze będą pojawiać się z pewnym opóźnieniem//
  to wielka szkoda. Szybkość ich aktualizacji była jedną z mocnych stron aplikacji NE. Czy chodzi o zabezpieczenie przez atakami DoS?
  Nie da się tego inaczej osiągnąć?
 • :/
  tak, tak, oczywiście...
 • @mnf
  Wysłałam na podany wyżej adres, @ z tematem: Pytanie i prośba.
  Zapomniałam się podpisać :-)
 • Salon25
  Radzę zwrócić uwagę na to: http://code.google.com/p/salon25/
  Jest wersja na Nowy Ekran, ale uboższa. Mi w Salonie24 przydaje się kilka możliwości tego skryptu. Fajnie gdyby to wszystko było w Nowym Ekranie od razu, bez konieczności instalowania takich nakładek.
 • m@riow@n :)
  Dobry wieczór!
  TRUDNOŚCI...
  Przeminą :)
  I to by było na tyle! -"Niesforne Dziecię Gutenberga".
 • x
  Zastanawialem się nad tymi powiadomieniami na pocztę.
  Myślę, że powinno być tak, że jest powiadomienie o wiadomościPW, drugie: masz conajmniej dwie wiadomości i koniec. Teraz jest tak, że wali za każdym razem i nie niesie w sobie żadnej informacji, to chyba wyczerpuje znamiona spamu i korci, żeby to wyłączyć, jak mam 20emali o tym, że mam nowa wiadomość. Toć już wiem! Dziękuję! Nie potrzebuje 357raz info, że mam wiadomość nową!
  To samo z info o nowych postach. Powinien być dodany chociaż tytuł. Wtedy każde takie info niesie dodatkową informację.

OSTATNIE POSTY

więcej